Loading in progress

Nie wyleczy się chorego, który nie wierzy w swoją chorobę.

Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi.

Czas i zdrowie to dwa cenne skarby, których nie rozpoznajemy i nie doceniamy, dopóki się nie wyczerpią.

Nie ten jest lekarzem, kto wszystkie recepty zna na pamięć, lecz ten, kto w odpowiedniej chwili umie do książki zajrzeć.

Niektóre lekarstwa szkodzą bardziej niż sama choroba.

Nie bój się iść powoli, obawiaj się jedynie stania w miejscu.

Umysł jest jak spadochron, nie działa jeśli nie jest otwarty.

Ruch może zastąpić wszystkie lekarstwa, ale żadne lekarstwo nie jest w stanie zastąpić ruchu.

Strona główna

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej „CRF Sowa” działa w Nowym Sączu oraz Krakowie.Powstało ono w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na indywidualne programy fizjoterapeutyczne, które są ukierunkowane na zwarty w czasie oraz wymierny co do efektu powrót do pełnej sprawności narządów uległych urazom.

Innowacyjne metody, nowe techniki fizjoterapeutyczne oraz odpowiednio wykwalifikowana kadra tworząca zespół „CRF Sowa”, zapewnić ma Państwu świadczenie usług na najwyższym poziomie.

W całości skupiając naszą uwagę na pacjencie wiemy, że powrót do pełnej sprawności to nietylko kwestia fizycznego aspektu terapii – równie istotny jest stan psychiczny. Mając tę świadomość dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi były kompleksowe i właściwie dopasowane do potrzeb każdego rekonwalescenta.

Odzyskanie przez pacjenta pełnej sprawności jest naszym najważniejszym zadaniem. Właściwe zastosowanie technik terapeutycznych, gwarantować ma w miarę możliwości jak najszybsze i skutecznie zniwelowanie negatywnych skutków przebytych urazów. Konsekwentnie staramy się o całkowite ich wyeliminowanie i powrót do pełnej sprawności naszych Pacjentów.

 

obiuekt

Przewiń w dół żeby przeczytać więcej